22 квітня 2012 р.

Спільний пост: три основних бажання під час сесії

Щоб все швидше закінчилось. Хочеться прокинутись на наступний день після сесії і зрозуміти, що все вже позаду. І неважливо, наскільки успішно здана сесія; головне - вона вже закрита і від тебе більш нічого не вимагають.

Дихати рівніше. Кажуть, що при анальному сексі не так боляче, якщо рівно дихати. Ні, справді, є бажання вдихнути глибше і заспокоїтись. Багато студентів дуже нервують перед іспитами.Дуже хочеться спокою. А перездачі то аж восени... Загалом, купіть побільше вазеліну.

Хочу чтобы шоу продолжалось. Сессия это challenge accepted и мне будет интересно и весело. А вам нет. Вы будете страдать(вы же в Африке голодаете, правда?) ныть и жаловаться, что это сложно(скажите это людям с ограниченными способностями выигрывающим спортивные награды, у вас же наверное есть оправдание почему вам тяжело) и что вам хочется отдохнуть(а от чего, простите вам отдыхать?). 

20 квітня 2012 р.

Три причини навчання на мех-маті

   Менталітет. У нас на факультеті у людей дуже цікаво розвинена логіка. Мислення точно не стандартне, але завжди цікаве і влучне. Хоча частенько це якось відображається на психіці людини, воно все ж того варте. Математики - унікальний народ

  Широкий вибір професій. Тільки подумайте, скільки шляхів відкриті нам після мех-мату. Прибиральник, продавець, вахтер... А еліта і відмінники ще можуть роздавати листівки в метро. Загалом, є де розійтися.

   Математика. Ну куди ж без любові до цього предмету? Справді, відчуття, що ти вирішив дуже складну задачу можна порівнювати лише з оргазмом. Загалом, мех-мат є за що любити, і я його люблю.

18 квітня 2012 р.

Три аргументи на користь критики

Влучність. Якщо критика не висловлюється з якоюсь конкретною метою (що може викривити правду), то вцілому сказане вирізняється своєю точністю. Хтось зі сторони може влучно вказати на ті недоліки, які ти раніше не помічав, - і це зручно.

Зручність. Критика зі сторони позбавляє величезного шмату роботи над нашим самовдосконаленням, що заощаджує час. Замість шукати в собі чи своїй роботі щось не так, можна одразу перейти до роботи над вказаними помилками. І той, хто крикує, виходить, насправді допомагає.

Ідентикафікація чужого бажання допомогти. Можна ж і забути про критику як щось негативне і занадто емоційне. У цьому випадку такого типу поради говорять про бажання людини вас вдосконалити, бо інакше уся критика б замовчувалось і перетворювалась в осуд позаочі. Саме тому доцільно проявляти повагу і вдячність до тих, хто вас конструктивно і правдиво критикує.

16 квітня 2012 р.

Спільний пост: Три причини вести цей блог

Ми вирішили зробити список основних наших причин писати сюди; по причині від кожного.


Мені - цікаво. Ми самі собі встановлюємо режим, робимо постійні оновлення та вибираємо теми для постів. І який би пост я не писала, а кожного разу хочеться розкрити тему на повну. Словом, намагаюсь писати так, щоб це могло зацікавити мене навіть через деякий час. Тому поки це буде актуально - I'm in!

Мені - приємно. Я справді люблю писати сюди. І дуже приємно, коли хтось це читає. Коли хтось пізніше ІРЛ мені каже, що в пості був смішний жарт, гарна метафора чи влучне порівняння, - це незрівнянне почуття. Тому поки у нас буде хоч один читач, я писатиму)


Для меня это - профит. Почему я веду этот блог? А почему бы и нет? У меня есть на это время и это полезно. Пишу, потому что это профит. Это позволяет держать себя в форме, в плане писательских навыков. 





13 квітня 2012 р.

Три основных принципа моей жизни


Первый принцип:"Везет тому, кто сам себя везет"
В теории вероятности есть такая штука - математическое ожидание, это среднее значение случайной величины. Когда его считают, вероятность события умножают на его "значительность". Если математическое ожидание отрицательное, то суммарная вероятность и значительность плохих событий больше, чем хороших. Почему казино всегда выигрывает? Потому что у него положительное матожидание. Да, есть счастливчики, которым везет сорвать джекпот (из них немногие доезжают с этими деньгами домой). А скольким не везет? Случайная удача может раз-другой кому-то помочь, но на большом отрезке времени(всю жизнь) это не спасет, только труд - только хардкор.

Второй принцип:"А что такое плохо?"
На все случаи жизни у меня есть фраза "А ведь в это время я мог проснутся в ванной со льдом где-то в мотеле в Мексике и перед глазами будет табличка "спасибо за вашу почку"", что вроде и плохо, но и это еще не конец и мы еще поборемся. В 99,9% случаев все не так плохо, как кажется. И вопрос в масштабе. Для какого-то заучки 3 по зачету это повод для суицида, а для прожженного шулера угроза жизни повод для Яо Минь фейса, ну а с точки зрения голодного африканского ребенка они оба идиоты и их проблемы смешны и незначительны. А теперь понимая всю относительность слова "плохо", можно быть только оптимистом.

Третий принцип:"Just do it".
Предположим вам надо забить гвоздь. Это ваша работа. От того забьете вы его или нет напрямую зависит ваша жизнь и вашей семьи. Вы можете плохо относится к гвоздю, можете хорошо. Но его надо забить. Хотя "надо" - это тоже относительно. Вы всегда можете пойти жаловаться на гвоздь, обсудить эту проблему с друзьями, искренне переживать по этому поводу. Но все это никак не влияет на забитость гвоздя. Значение имеет только результат, а эмоциональная вовлеченность это вредно.

10 квітня 2012 р.

Три переваги нашого нового формату

Блог "Три абзаци" знову оновлюється! Отож, три найголовніші переваги цього оновлення:

Свіжа ідея. Щоб тримати в тонусі такий багатоелементний механізм, як наш блог, треба постійно його оновлювати. Адже потрібно зацікавлювати і читачів, і нас самих. Відтепер наші пости стануть схожими на списки з трьох речей. Спочатку буде декілька речень-пояснень, що за список, а далі - три пункти-абзаци.

Ще один виклик. Наш новий формат буде стимулювати нас вчитись виділяти з будь-чого всього три пункти і ще й аргументувати свій вибір. На нашу думку, це найчіткіший і найефективніший спосіб донести свою думку. І ним потрібно оволодіти!

Активуємо зворотній зв'язок. Відтепер ви можете не лише читати, коментувати та писати в блог самі; а й можете пропонувати нам теми у коментарях. Це може бути будь-що, аби тільки можна було нарахувати звідти три елементи: "Три причини…", "Три недоліки…", "Три досягнення…", "Три помилки…", "Три неточності…", "Три емоції…" і т.д. Пишіть нам!