11 листопада 2011 р.

Три абзаци про... прикмети



Люди по-різному ставляться до прикмет і всіляких забобон. Одні нізащо в світі не будуть виносити сміття, якщо хтось із близьких знаходиться в дорозі і ще не доїхав. Багато з нас не люблять говорити про заплановане, щоб воно відбулось з більшою ймовірністю. Хтось обирає дату весілля дуже символічну, на кшталт 07.07.07. Деякі у серпні, споглядаючи видовищний метеорний дощ, загадують бажань стільки, скільки вони тільки в змозі. Усі ці люди здебільшого займаються самонастроюванням, що може взагалі виявитись результатним ділом. Але всі інші питаються: "Який у цьому сенс?". Є думка, що, не забиваючи усіма забобонами голову, живеться легше і спокійніше. Тверезо поглянувши, можна погодитись і додати: якщо не знаєш усіх прикмет, ставишся до речей так, як вони самостійно цього потребують, без упереджених думок твоїх попередників.

Особисто я не люблю вірити у таке, остерігаючись можливого і досить ймовірного розчарування. Тому частіше, якщо і загадую якесь бажання, через пару годин забуваю його. А коли була маленька, взагалі завжди проговорювала подумки, задуваючи свічки на торті, таке : "Бажаю, щоб у всіх все було добре". І сама з себе сміялась! 

Чи згодні ви зі стереотипом, що забобони - це для слабохарактерних? І чи вірите у прикмети?

6 коментарів:

  1. У меня есть одна примета, я ее как-то случайно нащупал, а по прошествии года нашел ее аргументированно и продуманно изложенной.
    "Пока мне везет - я все делаю правильно".

    ВідповістиВидалити
  2. Досить мотиваційна прикмета)

    А як тобі це: "Захопивши із собою талісман, забобонна людина відчуває себе впевненіше, сміливіше виконує завдання і домагається кращих результатів, ніж той, у кого його немає."
    http://www.rbc.ua/ukr/top/show/sueveriya-pomogayut-dostich-uspeha-22062010125900

    ВідповістиВидалити
  3. Талисман создает иллюзию повышения шансов, которая реально повышает шансы. Но "Везет тому, кто сам себя везет".

    Цезарь говорил "Удача на стороне легионов" тоесть, тот кто больше работает для достижения чего-то тому и везет. Яркий пример Лионель Месси, пожалуй, лучший футболист современности. Он приходит за час до начала тренировки, уходит на два часа позже.

    ВідповістиВидалити
  4. Яка тоді, по-твоєму, користь від забобон? Ну окрім того, що вони створюють ілюзію можливого виграшу з ними.

    ВідповістиВидалити
  5. Никакой. Они полезны на этапе нехватки веры в себя и свои силы. Дальше от них надо избавиться.

    ВідповістиВидалити
  6. Тарас +1. Бувають різні прикмети. Іноді навіть правдиві (про погоду там різноманітні), а бувають - мотиваційні (талісмани, вдача і все таке). Останні не потрібні тим, хто хоче тверезо оцінити свої сили. На мою думку мотивувати себе краще думкою про результат твоєї роботи.

    ВідповістиВидалити